Spotkanie z psem w klubie malucha w Morągu

Kolejne spotkanie z psem tym razem odbyło się w Klubie Malucha „Smoczek” w Morągu. Dzieci poznały historię psa zaprzęgowego Alaskan Malamute, w tej roli wystąpiła oczywiście nasza suczka Saba.

Po wysłuchaniu historii o psach zaprzęgowych dzieci bawiły się razem z psem w przechodzenie przez tunel, odgadywały i nazywały inne rasy psów, a także dowiedziały się jakie są zasady postępowania z psem: jak się z nim przywitać, jak i kiedy z nim się bawić. Na koniec spotkania dzieci dostały dyplom za uczestnictwo.

» Galeria zdjęć


Waldemar Mańkowski

Waldemar Mańkowski

Witaj w WordPressie. To jest Twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go lub usuń, a następnie rozpocznij blogowanie ! Witaj w WordPressie. To jest Twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go lub usuń, a następnie rozpocznij blogowanie. Witaj w WordPressie. To jest Twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go lub usuń, a następnie rozpocznij blogowanie. Witaj w WordPressie. To jest Twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go lub usuń, a następnie rozpocznij blogowanie !!!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Spotkanie z dziećmi w przedszkolu Ekolandia w Gutkowie koło Olsztyna
Spotkanie z dziećmi w przedszkolu Ekolandia w Gutkowie koło Olsztyna

Dzisiaj gościliśmy w Niepublicznym Przedszkolu "Ekolandia" w Gutkowie koło Olsztyna. Na spotkaniu dzieci poznały zasady postępowania wobec obcego psa, jak

Zamknij