Spotkanie z dziećmi z Przedszkola nr 5 w Lidzbarku Warmińskim

Dzisiaj odwiedziliśmy dzieci z przedszkola Piąteczka w Lidzbarku Warmińskim. W czasie spotkania dzieci mogły dowiedzieć się na czym polega praca psa terapeuty. Tematem przewodnim spotkania było: jak należy zachować się wobec obcego psa, jakie zasady obowiązują w czasie pierwszego spotkania z psem.

Rozmawialiśmy również o tym, jakich zasad należy przestrzegać podczas zabawy z pupilem, jak zachować się w sytuacji, gdy zaatakuje nas obcy pies, a także w których sytuacjach nie należy podchodzić do czworonoga. W czasie zajęć przedszkolaki mogły zobaczyć jakie sztuczki zna piesek, czym jest mowa ciała psa, czyli najważniejsze sygnały wysyłane przez psa: strach, agresja, chęć zabawy. Nasza wizyta w przedszkolu wywołała mnóstwo emocji, a kontakt z przyjaznym czworonogiem, jak się dowiedzieliśmy od Pani dyrektor był dużym wydarzeniem.

» Galeria zdjęć


Waldemar Mańkowski

Waldemar Mańkowski

Witaj w WordPressie. To jest Twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go lub usuń, a następnie rozpocznij blogowanie ! Witaj w WordPressie. To jest Twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go lub usuń, a następnie rozpocznij blogowanie. Witaj w WordPressie. To jest Twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go lub usuń, a następnie rozpocznij blogowanie. Witaj w WordPressie. To jest Twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go lub usuń, a następnie rozpocznij blogowanie !!!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kolejne spotkanie z dziećmi ze szkoły podstawowej nr4 w Ornecie
Kolejne spotkanie z dziećmi ze szkoły podstawowej nr4 w Ornecie

W zeszłym tygodniu ponownie odwiedziliśmy dzieci z klas 1 - 4 ze szkoły podstawowej nr4 w Ornecie. Na tych spotkaniach

Zamknij