O NAS

Nazywam się Waldemar Mańkowski. W 1995 roku ukończyłem Technikum Hodowlane w Zespole Szkół Rolniczych w Dobrocinie. W kolejnych latach zdobywałem wykształcenie informatyczne. Pod koniec 2009 roku zainteresowałem się dogoterapią z uwagi na fakt, iż moja, dziś ponad 30-letnia siostra ma zdiagnozowane Mózgowe Porażenie Dziecięce oraz zaburzenia ze spektrum autyzmu. Od tego czasu ciągle poszerzam swoją wiedzę na temat dogoterapii, a obecnie kynoterapii.

W 2009 roku ukończyłem podstawowy kurs dogoterapii w Fundacji Dogtor w Gdyni. Kolejnym kursem był zaawansowany kurs dogoterapii organizowany przez Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom, który odbył się w malowniczej miejscowości Gołdap w 2012 roku. Natomiast w 2013 roku ukończyłem kurs kynoterapii w Bydgoskim Niepublicznym Ośrodku Edukacyjnym „Adeptus”, po ukończeniu którego uzyskałem tytuł certyfikowanego kynoterapeuty.

W maju 2014 roku suczka Saba zdała egzamin na Psa Terapeutycznego klasy I, który ukończyła z bardzo dobrym wynikiem i jest jednym z pięćdziesięciu psów terapeutycznych w Polsce. Od tej pory stanowimy zespół kynoterapeutyczny i organizujemy różnego rodzaju spotkania w przedszkolach, szkołach, domach opieki i innych tego typu placówkach oświatowo-wychowawczych oraz opiekuńczych, jak również u osób prywatnych.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress