Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/manix/public_html/kynoterapia/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
- Spotkanie w Szkole Podstawowej nr 1

Spotkanie w Szkole Podstawowej nr 1

W środę 10 października 2012 roku na zaproszenie Pani Ewy Szerszeń – nauczycielki ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ornecie, odwiedziliśmy dzieci z klasy piątej. Gościem dzieci była oczywiście nasza suczka Saba.

Na spotkaniu dzieci poznały historię psów rasy Alaskan Malamute, dowiedziały się na czym polegają zajęcia z kynoterapii oraz poznały podstawowe zasady zachowania się wobec psa.

» Galeria zadjęć


Waldemar Mańkowski

Waldemar Mańkowski

Witaj w WordPressie. To jest Twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go lub usuń, a następnie rozpocznij blogowanie ! Witaj w WordPressie. To jest Twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go lub usuń, a następnie rozpocznij blogowanie. Witaj w WordPressie. To jest Twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go lub usuń, a następnie rozpocznij blogowanie. Witaj w WordPressie. To jest Twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go lub usuń, a następnie rozpocznij blogowanie !!!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wizyta u niepełnosprawnych w Henrykowie
Wizyta u niepełnosprawnych w Henrykowie

Pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Henrykowie koło Ornety zorganizowali dla swoich podopiecznych grilla z okazji zbliżającej się przerwy wakacyjnej.

Zamknij