Przedszkole Elbląg Wiki

Gorąco polecamy spotkania z psami i panem Waldemarem. Z wielkim zrozumieniem, zaangażowaniem i miłością pan Waldemar prowadzi spotkania dzieci ze swoimi psami. Są dzieci, które po raz pierwszy mają styczność z obcym, dużym psem i aby przełamać lęk, ale nie doprowadzić do beztroski w podejściu do zwierząt pan Waldemar traktuje dzieci bardzo indywidualnie, poświęcając każdmu dużo uwagi i traktując z wielką uważnością.

Warto przeprowadzać takie spotkania, aby przyszłe pokolenia kochały zwierzęta, dbały o nie a psa uwazały za inteligentnego przyjaciela i dbały o zwierzęta z szacunkiem i miłością.


Waldemar Mańkowski

Waldemar Mańkowski

Witaj w WordPressie. To jest Twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go lub usuń, a następnie rozpocznij blogowanie ! Witaj w WordPressie. To jest Twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go lub usuń, a następnie rozpocznij blogowanie. Witaj w WordPressie. To jest Twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go lub usuń, a następnie rozpocznij blogowanie. Witaj w WordPressie. To jest Twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go lub usuń, a następnie rozpocznij blogowanie !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj działanie * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Spotkanie z dziećmi z Przedszkola nr 5 w Lidzbarku Warmińskim
Kolejne spotkanie z dziećmi w Przedszkolu nr 5 w Lidzbarku Warmińskim

Dzisiejszego dnia ponownie gościliśmy u dzieci w Przedszkolu Piąteczka w Lidzbarku Warmińskim. Nasza wizyta odbywała się w nowym roku szkolnym,

Zamknij