Dla psa nie ma znaczenia czy jesteś bogaty czy biedny, mądry czy głupi. On tylko chce być kochany - Jacqueline Francis Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha Cię więcej niż siebie samego - Josh Billings Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa - Alfons Toussenel

» ZAPROŚ NAS DO SIEBIE

Jedną z opcji oferty jest opcja o nazwie zaproś nas do siebie.
Oferta skierowana jest przede wszystkim do dzieci, którym zapraszając nasz team rodzice mogą zrobić ogromną niespodziankę w ich dniu urodzin, czy jakiegokolwiek innego ich święta lub po prostu z okazji odwiedzin znajomych ze swoimi dziećmi.

Jest to spontaniczne spotkanie dzieci z psem, na którym mają możliwość niczym nie skrepowanej zabawy w slalom, pokonywanie razem z psem tunelu, skoki przez przeszkody, a to wszystko przeplatane pokazem i nauką psich sztuczek i szkoleniem psa.

Dla chętnych mamy również propozycję związaną z naszą hodowlą psów Alaskan Malamute. Chętne dzieci oraz osoby dorosłe mogą razem z nami wziąć udział w przygotowaniach oraz w samej wystawie psów rasowych, a dzieci mogą wziąć udział w konkursie Młodego Prezentera organizowanego na wystawach psów.

» Galeria zdjęć

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress